V Kolejka (05.09)

UMKS Piaseczno - Pogoń Grodzisk Maz. 1-3 (0-1)

Dodana zdjęcia.

Cieszą 3 punkty chociaż nadal sporo pracy przed nami.

Do tej pory spotkania z drużyną Piaseczna nie wspominaliśmy dosyć dobrze ponieważ za każdym razem nam czegoś brakowało albo zwyczajnie byliśmy zespołem słabszym. W tym sezonie nastąpił przełom i w końcu udało nam się pokonać drużynę gospodarzy chociaż tak łatwo czy gładko nie było. Mecz miał dwa oblicza w pierwszej połowię zagraliśmy tylko do 3 minuty czyli zdobycia bramki dającej nam prowadzenie 1-0 z każdą minutą szło nam gorzej, bardziej topornie co było widać z ilości stworzonych okazji przez zespół Piaseczna. Na nasze szczęście wybitne zawody rozegrał dzisiaj Michał Zygier broniąc często w sytuacjach bardzo trudnych. Do przerwy 1-0 dla nas chociaż na to nie zasłużyliśmy. W przerwie zdążyliśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski i zagraliśmy już może nie jakoś super ale lepiej i skuteczniej. Gospodarze nie zagrażali nam aż tak rażąco jak w pierwszej części spotkania, a my zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Udało nam się zdobyć bramki na 2-0, 3-0 i nasze zwycięstwo stało się faktem.

Chłopcy w tym meczu bardzo obnażaliśmy swoje wady i naprawdę pracy jest przed nami sporo. Trzeba grać z większą koncentracją, odpowiedzialnością i myśleniem ponieważ piłka nam nie przeszkadzam w grze, a jednak rażące błędy kują w oczy. Bierzemy się cały czas do większego wysiłku na treningach! Zostaje nam jeszcze jeden zespół z historii naszych występów, który należy ograć i już niedaleko powinna pojawić się okazja do tego!

Podziękowania dla rodziców za doping i to w każdym spotkaniu.