VI Kolejka (15.09)

Oronka Orońsko - Pogoń Grodzisk Maz. 3-4 (2-3)

Dodane zdjęcia.

Są 3 punkty ale nie musiało być tak ciężko.

Mecz potoczył się dla nas jak z bajki bo po 19 minutach było dla nas 3-0 i wydawało by się że kolejne bramki będą kwestią czasu, a sytuacji do tego było sporo. Jednak historia tego spotkania potoczyła się całkiem inaczej. Nagle tracimy dwie bramki i z niby spokojnego dla nas spotkania zrobiła się niepotrzebna nerwówka. Druga połowa wyglądała tak jak początek pierwszej, drużyna gospodarzy głównie się broniła. Raz po raz byliśmy łapani na spalonych, gdzie nie zawsze sędzia miał racje. Wychodzimy na prowadzenie 4-2 i tutaj znowu tracimy bramkę przez brak komunikacji w naszych szeregach. Do końca nerwowo ale ostatecznie wygrywamy to spotkanie kończąc zawody w 9. Wnioski Wnioski Wnioski. Koncentracja musi być zachowana cały mecz! Komunikacja potrzebna jest nawet przy jak najprostszych zagraniach, a ilość niewykorzystanych sytuacji bierze się z wykonywanej pracy na treningach bo wyjść sam na sam z bramkarzem i strzelić dwa metry obok bramki czy przewrócenie się na piłce jest trudne do pojęcia, mimo wszystko brawo chłopcy za charakter bo było ciężko ale daliśmy radę wszyscy i punkty pojechały do Grodziska. Podziękowania również dla rodziców bo chyba nie ma takie ilości kilometrów jaka by was pokonała!

Chłopcy praca, praca, rzetelna praca na treningach!

Jak najwięcej powtarzalności bo tylko tak można coś opanować do perfekcji!